kablehdmi.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


W ofercie firmy Vivanco pojawiły się nowe kable HDMI RedMere, które doskonale sprawdzają się w wymagających zastosowaniach. Ich podstawową zaletą użytkową jest wbudowany we wtyczce układ scalony, który pozwolił na zmniejszenie grubości przewodu połączeniowego o 70%, jednocześnie zachowując maksymalną jakość przesyłanych sygnałów audio/wideo.
Przedstawiamy wysokiej klasy kabel optyczny TOSLINK SHQTT12 22961 Vivanco, charakteryzujący się przystępną ceną, bardzo dobrymi parametrami transmisyjnymi oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, kabel optyczny audio SHQTT12 Vivanco doskonale nadaje się do zastosowania w instalacjach stereofonicznych i systemach kina domowego.
Real Cable to jeden z największych i zarazem najbardziej ceniony przez użytkowników producent przewodów połączeniowych do systemów kina domowego, który w swojej ofercie posiada m.in.: kable głośnikowe, kable subwooferowe, kable audio stereo (2 x RCA), kable analogowe 5.1, kable cyfrowe audio, kable I-Link, kable kompozytowe, kable S-Video oraz kable HDMI. Przykładem wysokiej jakości wykonania przewód połączeniowych Real Cable może być najtańszy w ofercie kabel HDMI73 o długości 0,75 m.
Przedstawiamy profesjonalny kabel połączeniowy HDMI-HDMI SID HDHD14-10FM ULTRA (31121) Vivanco, który został stworzony z myślą o pracy w wymagających systemach audio/wideo. Ze względu na swoje właściwości użytkowe idealnie nadaje się do zastosowania w kinie domowym.
Potrzebujesz wysokiej jakości kabla HDMI z obsługą kanału Ethernet? Przykładem niedrogiego kabla tego typu jest przewód połączeniowy HDMI-HDMI PRO HDHD1.4/1,5 (42914) firmy Vivanco, który dzięki zgodności z HDMI w wersji 1.4, doskonale sprawdzi się w każdym systemie kina domowego.

Archiwum